Nové doplňky Black Accessories

6. února 2023

Společnost ALDA rozšířila nabídku doplňkových řad o novou řadu s názvem Black Accessories.

V poslední letech roste poptávka po hotelových doplňcích, jakými jsou např. sprchovací čepice, hygienické sety, šitíčka, holicí sety, dentální sety, houbičky na boty, lufy atp. Společnost ALDA rozšířila nabídku doplňkových řad o novou řadu s názvem Black Accessories. Jak už sám název napovídá, jedná se o doplňky v černé barvě. Vyslyšeli jsme tak přání našich zákazníků a nově nabízíme toto barevné provedení, které se hodí k širokému spektru našich kosmetických řad, ale také samostatně.

Jedná se o univerzální řadu doplňků, která obsahuje sedm nezbytných pomocníků pro maximální pohodlí hostů při návštěvě hotelu. Moderním a designově minimalistickým provedením jsou vhodnými doplňky pro všechny naše kosmetické řady. Detaily většinou rozhodují o úspěchu a neúspěchu. Chcete-li vsadit na jistotu, nabídněte svým hostům přidanou hodnotu ve formě kompletního řešení kosmetických doplňků Black Accessories. Vaši hosté se tak budou cítit hýčkáni, rozmazlováni a doceněni. To vše si budou velmi dlouho pamatovat a rádi se k vám vracet, aby se opět nechali rozmazlovat a hýčkat.

Pokud vám toto barevné provedení nebude vyhovovat, pak máte na výběr z dalších šesti barevných provedeních, které naleznete v našem katalogu zde.