We choose EcoPure® — TUBSKY® EcoPure certifikát ke stažení (pdf, 290 kB)

 

Společnost ALDA hotel equipment a.s. pečuje o životní prostředí a sleduje dopady všech svých aktivit vůči životnímu prostředí. Cítíme velkou společenskou odpovědnost a zodpovědnost za své podnikání. Z tohoto důvodu svým zákazníkům nabízíme a dodáváme špičkové kosmetické výrobky, které svou kvalitou, designem, šíří sortimentu, rozmanitostí atd. dokážou naplnit jejich bohatá očekávání. Jako jedni z mála v našem oboru v Evropě nabízíme téměř všechny naše výrobky, balené v plastových obalech, v provedení technologie EcoPure. Tato unikátní patentová technologie založená na přidání speciálních organických přísad během procesu výroby je garantem plánovaného procesu, ve kterém tyto přísady po uložení obalů na skládky zajistí 100 % biologickou rozložitelnost obalu. Děje se tak v rozmezí 10-15 let v závislosti na působení okolních podmínek (teplota, vlhkost, sluneční záření atd.). Zásadní výhodou je také fakt, že přídavek těchto speciálních organických přísad nemá žádný negativní vliv na kvalitu, trvanlivost, použitelnost či vzhled obalů. 
 
Biologická rozložitelnost je zaručena i v případě pohození prázdných obalů v přírodě s tím rozdílem, že proces je vlivem odlišných podmínek oproti skládkám prodloužen o přibližně 5-10 let. Opět v závislosti na podmínkách okolního prostředí.
 
Naše obaly s technologií EcoPure jsou tedy biologicky rozložitelné, a to v relativně krátké době, oproti klasickým plastovým obalům. Tyto obaly jsou navíc stále recyklovatelné a je možné je použít jako druhotnou surovinu po jejich recyklaci.
 
Technologie EcoPure je nákladná a prodražuje výrobu každého takového obalu. Nicméně jsme přesvědčeni o tom, že jsme se vydali správnou cestou. Takto nabízíme svým zákazníkům obrovskou přidanou hodnotu, kterou mohou využít k propagaci svých zájmů a dosažení svých cílů, a to nabízet svým zákazníkům perfektní produkty, které jsou v souladu s nejnovějšími požadavky zákazníků na ochranu životního prostředí.
 
V kombinaci s tím, že naše kosmetické výrobky neobsahují škodlivé látky jako např. parabeny, silikony, fenoxyethanol, GMO, nanočástice, polyethylenglykol, živočišný materiál atd., jsou naše výrobky velmi žádanými na trzích v České republice, ale i v zahraničí. V kombinaci s širokou a komplexní nabídkou našich produktů, rozmanitými vůněmi a designem našich výrobků nabízíme našim zákazníkům ucelené, moderní a „ekologické“ řady kosmetických produktů a jejich doplňků.
 
Budeme velmi rádi, pokud se o kvalitě našich výrobků osobně přesvědčíte. Koupí našich výrobků, které obsahují EcoPure technologii také přispějete k pozitivnímu dopadu na životní prostředí.
 
 

 

Vaše ALDA