Ella Delannoy - přírodní kosmetická řada

14. listopadu 2023

Nová řada přírodní kosmetiky Ella Delannoy

Od listopadu 2023 rozšiřujeme nabídku naší hotelové kosmetiky ALDA o novou kosmetickou řadu pod názvem Ella Delannoy. Jedná se o luxusní přírodní kosmetickou řadu s obsahem přírodních složek převyšující 98%. Ella Delannoy je výjimečná značka, která v sobě kombinuje luxus a péči o zdraví a přírodu. Každý výrobek této luxusní značky je vytvořen s důrazem na maximální zachování přírodních složek. Tato kosmetická řada se postará o to, aby bylo vaše tělo obklopeno tím nejlepším, co příroda nabízí. Přidanou hodnotou je, že díky vysokému obsahu aktivních látek je pokožka vyživována jemně a šetrně. Vyniká také svou svěží ovocnou vůní bergamotu, pomela, ananasu a broskve. Ella Delannoy není jen produkt, ale také zážitek.

Obaly této kosmetické řady evokují svět přírody a čistého prostředí a jsou skvělým estetickým doplňkem. Každý produkt z této řady je vytvořen s ohledem na udržitelnost a ekologickou stopu, což z něj dělá volbu, která pomáhá chránit naši planetu. Nedílnou součástí této životní filozofie jsou obaly vyráběné pod certifikací GRS (Global Recycled Standard).

Dopřejte vašim hostům při jejich pobytu u vás a během jejich každodenního rituálu krásy dávku přírodního luxusu s přírodní kosmetickou řadou Ella Delannoy. Jejich pokožka bude zářit a budou se cítit naplněni harmonií s přírodou. Ella Delannoy – kde krása spočívá ve spojení s přírodou.