ALDA hotel equipment a.s.

 

Je Vaším přáním, aby se hosté ve Vašem hotelu, penzionu či apartmánu cítili jako doma?

 

Nuže, ale proč se budou chtít k Vám vracet, když jim vytvoříte asi takový zážitek, jako když se doma večer po dlouhém a vysilujícím všedním dni bezmyšlenkovitě vykoupou v kosmetice notoricky známé z jejich hypermarketu, aby se bez špetky zážitku zmoženě uložili ke spánku?

 

Naší specializací je doprovodit Vaše hosty z provoněné večerní koupele do měkce povlečené postele a snad se najde i chvilka pro sklenicí dobře nachlazeného sektu z nehlučně pracujícího pokojového minibaru. Večer prožitý ve Vašem hotelu tak proměníme v zážitek, na který budou hosté rádi vzpomínat ještě dlouhé týdny a měsíce s přáním k Vám opět zavítat.

 

Naše původem rodinná firma ALDA hotel equipment sídlí v obci Chleby, necelou hodinu jízdy autem z Prahy, kde v klidném venkovském prostředí uprostřed krásné polabské krajiny vymýšlíme vzhled a vůně vlastních řad hotelové kosmetiky i další produkty pro vybavení pokojů či společných prostor Vašeho hotelu spotřební elektronikou, textilem, ložním, recepčním a kongresovým sortimentem.

 

V našem areálu o rozloze 3.000 m2 naleznete prostornou vzorkovnu s možností osobní prohlídky Vámi vybraného hotelového vybavení a velké centrální sklady, odkud dnes a denně produkty skupiny ALDA míří do tisíců hotelů v České republice, okolních zemích i za hranicemi Evropského trhu. Tam všude značka ALDA zpříjemňuje cestovatelům jejich dovolené i pracovní cesty. Díky pravidelně doplňovaným skladovým zásobám dokážeme Váš hotelový provoz zásobit rychle a plynule bez zbytečného čekání.

 

Budeme se těšit na Vaší případnou návštěvu, obchodní poptávku i dlouhodobou spolupráci.

 

 

  Váš tým ALDA